جستجو کردن
Close this search box.
کیف پارچه ای
نمایش 12 24 36

کیف پارچه ای دوشی طرح حدیث چشم

(1)
قیمت اصلی 199,000 تومان بود.قیمت فعلی 175,000 تومان است.
افزودن به سبد خرید

راهنمای خرید کیف پارچه ای دخترانه و زنانه

چرا خرید کیف پارچه ای فانتزی جذاب به یکی از ملزومات هر شخصی تبدیل شده است؟ زیرا خرید کیف پارچه ای علاوه بر مزایای بسیاری که دارد، از جمله وزن سبک و سهولت استفاده و حمل و نقل، از محبوب ترین کیف ها برای استفاده و خرید روزمره نیز محسوب می شود. از این رو گروه چاپگ با تلفیق مزایای کیف های پارچه ای و طرح های زیبا و منحصر به فرد، کیف پارچه ای فانتزی تولید نموده که علاوه بر مزایای یک کیف معمولی، یک کیف شیک و البته سبک، برای استفاده روزانه را نیز باشد.

اگر قصد خرید کیف پارچه ای برای خرید را دارید، نیاز به یک کیف سبک پارچه ای دارید، کیف پارچه ای بزرگ فانتزی چاپگ مناسب شماست. همچنین از این کیف پارچه ای می توان برای حمل وسایل یا ظرف غذا به محل کار یا دانشگاه استفاده کرد. بنابراین کیف های پارچه ای چاپگ نه تنها مناسب خرید و پیاده روی روزانه برای بانوان و مادران است، بلکه کارمندان یا دانشجویان نیز از مدلهای اسپرت آن استفاده می کنند.

در هنگام خرید کیف پارچه ای به جنس پارچه، استحکام دوخت، قیمت و ابعاد آن می بایست توجه نمود.

لیست قیمت کیف پارچه ای سال 1403

اگر قصد خرید کیف پارچه ای فانتزی یا ساده را دارید، ممکن است قیمت آن یکی از موارد حائز اهمیت باشد. قیمت کیف پارچه ای گلدار یا ساده به عواملی مانند جنس پارچه بستگی دارد. هرچقدر پارچه بکار برده شده در کیف خرید پارچه ای با کیفیت تر باشد، مسلما قیمت آن بالاتر است.

در تولید بگ پارچه ای چاپگ از پارچه پنبه ای با کیفیت و دسته های پنبه ای محکم و سبک استفاده شده است. این نوع پارچه کارایی، کیفیت و ماندگاری آن را بسیار بالا برده است. ضمنا تمامی این پارچه ها بدون آبرفت می هستند. کیف کیسه ای چاپگ با توجه به کیفیت و استحکام آن از قیمت مناسبی برخوردار است.

همچنین اگر به دنبال خرید کیف پارچه ای ارزان قیمت هستید، کیف پارچه ای شیک و فانتزی چاپگ یک پیشنهاد عالی است. چون در عین ارزان بودن بسیار با کیفیت و زیبا می باشد. می توانید قبل از خرید، قیمت کیف پارچه ای چاپک را با سایر رقبا مقایسه کنید. در ادامه لیست قیمت کیف پارچه ای فانتزی ارزان را می توانید مشاهده نمایید.

شمارندهمدل و نام طرح کیف پارچه ای
قیمتسایز کیف پارچه ای
1کیف پارچه ای دوشی طرح تو مرا جان و جهانی199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
2کیف پارچه ای دوشی طرح تو میتوانی199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
3کیف پارچه ای دوشی طرح جنگل199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
4کیف پارچه ای دوشی طرح حدیث چشم199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
5کیف پارچه ای دوشی طرح خال خالی199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
6کیف پارچه ای دوشی طرح دوران جدید199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
7کیف پارچه ای دوشی طرح سنتی بته جغه198000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
8کیف پارچه ای دوشی طرح شب پر ستاره199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
9کیف پارچه ای دوشی طرح فقط شروع کن199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
10کیف پارچه ای دوشی طرح کاکتوس199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
11کیف پارچه ای دوشی طرح کویر سوزان199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
12کیف پارچه ای دوشی طرح لاما199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
13کیف پارچه ای دوشی طرح ماهی199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
14کیف پارچه ای دوشی طرح مسیر ماه199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
15کیف پارچه ای دوشی لذت همراهی199000سایز عمودی ۴۱ * ۳۲
16کیف پارچه ای دستی طرح start now189000سایز افقی ۴۰ * ۳۳
17کیف پارچه ای دستی طرح بُته جغه189000سایز افقی ۴۰ * 33
18کیف پارچه ای دستی طرح باغ و باغچه189000سایز افقی ۴۰ * ۳3
19کیف پارچه ای دستی طرح برگ پاییزی189000سایز افقی ۴۰ * ۳3
20کیف پارچه ای دستی طرح پیچک189000سایز افقی ۴۰ * ۳3
21کیف پارچه ای دستی طرح خرید و شادی189000سایز افقی ۴۰ * ۳3
22کیف پارچه ای دستی طرح رقص حروف189000سایز افقی ۴۰ * ۳3
23کیف پارچه ای دستی طرح رنگارنگ189000سایز افقی ۴۰ * 33
24کیف پارچه ای دستی طرح سنتی بته جغه189000سایز افقی ۴۰ * 33
25کیف پارچه ای دستی طرح شب پر ستاره189000سایز افقی ۴۰ * 33
26کیف پارچه ای دستی طرح گورخر189000سایز افقی ۴۰ * 3۳
27کیف پارچه ای دستی طرح لذت همراهی189000سایز افقی ۴۰ * 33
28کیف دستی پارچه ای طرح ماهی بزرگ189000سایز افقی ۴۰ * 33
29کیف دستی پارچه ای طرح میوه189000سایز افقی ۴۰ * 33
30کیف دستی پارچه ای طرح نقش و نگار189000سایز افقی ۴۰ * 33

مزایای استفاده از کیف های پارچه ای فانتزی

کیف پارچه ای چاپگ از پارچه های ماهوت پنبه ای با کیفیت بالا تولید می شوند که علاوه بر زیبایی و تنوع طرح، بسیار بادوام و مقاوم هستند.

این کیف دست دوز پارچه ای نه تنها ظاهری زیبا و جذاب دارند، بلکه به دلیل استفاده از مواد اولیه دوستدار محیط زیست، به حفظ محیط زیست نیز کمک می کنند. با خرید کیف پارچه ای علاوه بر داشتن یک کیف کاربردی و زیبا، در حفاظت از محیط زیست نیز سهیم خواهید شد.

کیف پارچه ای چاپگ در دو مدل افقی به سایز ۴۰ * ۳3 و عمودی به سایز ۴۱ * ۳۲ وجود دارد که هرکدام از این مدلها دارای طرح های جذاب و اسپرت هستند.

 کیف های پارچه ای ساده، دوست دار محیط زیست هستند

حتما از مشکلات انباشت زباله و به خصوص کیسه های پلاستیکی شنیده اید. اینکه این کیسه خرید های نایلونی به سال های زیادی برای تجزیه شدن نیاز دارند. و در این زمان طولانی به تکه های بسیار کوچکی تبدیل شده که وارد زنجیره غذایی موجودات و در نهایت انسان می شوند. بنابراین استفاده از کیف های پارچه ای طرح دار یا ساده می تواند مانع ایجاد همه این چالش های زیست محیطی شود.

قابلیت شستشو کیف های پارچه ای

کیف پارچه ای دخترانه به راحتی شستشو شده و خشک می شوند و سالیان سال می توان از این نوع کیف ها استفاده نمود بدون اینکه آسیبی ببیند یا از زیبایی آن کاسته شود. کیف های پارچه ای فانتزی با دوام بوده و سال ها قابل استفاده هستند.

قیمت مناسب کیف پارچه ای ساده و فانتزی

قیمت کیف پارچه ای فانتزی نسبت به سایر کیف ها ارزان بوده و با توجه به اینکه دوام بسیار بالایی دارد و برای مصرف روزانه بسیار کاربردی است. خرید آن بسیار مقرون به صرفه است. برای مشاهده قیمت و خرید کیف فانتزی، ساده و طرح دار چاپگ، به بالای صفحه مراجعه کنید.

حمل راحت وسایل با کیف های پارچه ای

نوعی از کیف های پارچه ای چاپگ دارای بند برای قرار گرفتن روی شانه می باشد. اندازه دسته ها، که کیف دوشی نامیده می شود. شکل و اندازه این نوع از کیف های پارچه ای کاملا استاندارد است. این کیف ها وزن بسیار سبک و تحمل وزن بالایی دارند در نتیجه برای حمل وسایل روزانه بسیار مناسب هستند. البته غیر از ویژگی اشاره شده به طرح های زیبا آن هم میتوان اشاره کرد که تکمیل کننده استایل زیبا برای خانم ها می باشد. پس اگر شما هم تمایل دارید راحتی را در کنار زیبایی تجربه کنید پیشنهاد ما به شما خرید کیف دوشی پارچه ای چاپگ است.

کیف پارچه ای فانتزی، خرید کیف پارچه ای زنانه، کیف پارچه ای دخترانه

کیف پارچه ای و ساک دوشی برای خرید

انعطاف پذیری کیف پارچه ای

کیف پارچه ای ساده و فانتزی نسبت به کیف هایی که از مواد سخت تر ساخته شده اند دارای انعطاف پذیری بیشتری هستند. انعطاف پذیری کیف پارچه ای دخترانه یعنی اینکه به خوبی با اشیاء داخلی خود منعطف می شوند و هرچیزی را راحت می توان در آن جا داد که در کیف های با جنس سخت این امکان وجود ندارد.

طراحی متنوع کیف پارچه ای

کیف پارچه ای فانتزی چاپگ دارای طرح های بسیار متنوع و زیباست که حتی مورد قبول سخت پسندان نیز واقع می شوند.  با خرید هر کیف پارچه ای دخترانه شیک طرح منحصر به فردی را به همراه خواهید داشت.

استحکام زیاد کیف پارچه ای فانتزی

با خرید کیف پارچه ای دخترانه می توانید با خیال راحت وسایل روزانه خود را حمل نمائید و خرید روزمره را انجام دهید بدون اینکه نگران پاره شدن کیف و ریختن وسایل باشید. این کیف ها با پارچه ی مقاوم تولید می شوند و در دوخت آن ها نهایت دقت اعمال شده است.انواع کیف پارچه ای دست دوز را می توانید در چاپک با استحکام بالا مشاهده نمایید

چندکاره بودن کیف پارچه ای

از کیف پارچه ای می توان در موقعیت های گوناگون استفاده نمود. از آنجایی که کیف و کیسه پارچه ای جایگزین مناسبی برای کیسه های پلاستیکی هستند، می توان در هنگام خرید مایحتاج زندگی، این کیف ها را همراه برد و از آن به عنوان یک کیف خرید مناسب استفاده کرد.

به علت سبکی و انعطاف پذیری کیف پارچه ای فانتزی، می توان برای دانشگاه، محل کار، باشگاه استفاده کرد و وسایل مختلف مانند دفتر و کتاب، ظرف غذا، لباس ورزشی را با کیف پارچه ای ساده و فانتزی حمل نمود.

ماندگاری کیف پارچه ای

جنس پارچه استفاده شده در کیف پارچه ای فانتزی چاپگ، از نوع بهترین پارچه نخی موجود در بازار است، بنابراین می توان آن را بارها شست و بدون آبرفتگی و تغییر رنگ پارچه، از آن استفاده نمود. همچنین به علت استحکام کیف خرید پارچه ای، می توان عمر طولانی برای این نوع کیف ها در نظر گرفت.

کیف پارچه ای از کجا بخرم؟

اگر اینک قصد تهیه و سفارش کیف پارچه ای فانتزی را گرفتید باید بدانید که  هم میتوانید به صورت حضوری و هم خرید اینترنتی کیف پارچه ای  از سراسر کشور از همین صفحه سایت کیف پارچه ای چاپگ نسبت به خرید اقدام کنید. همچنین می توانید برای خرید کیف پارچه ای با شماره 09134202571 تماس حاصل نمایید.

کمتر کسی پیدا می شود که بدون خرید سایت را ترک کند. پس اگر شما هم مایل به خرید هرگونه کیف پارچه ای فانتزی، ساده، اسپرت و گلدار را دارید حتما از عکس کیف پارچه ای و مدلهای داخل سایت چاپگ دیدن نمایید و کیف موردنظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

اگر شما مایل به خرید هرگونه کیف پارچه ای فانتزی، ساده، اسپرت و گلدار را دارید، باتوجه به اینکه کیف های پارچه ای چاپگ در 30 طرح متنوع و جذاب وجود دارد، می توانیم بگوییم بدون خرید سایت را ترک نمی کنید.

سفارش کیف پارچه ای، خرید کیف پارچه ای

جهت خرید کیف پارچه ای به سایت چاپگ مراجعه کنید

انواع کیسه پارچه ای زنانه و دخترانه

کیف پارچه ای دخترانه و زنانه در انواع و مدلهای گوناگونی وجود دارد. از آنجایی که هرکسی از کیف پارچه ای برای کاربرد خاصی استفاده می کند، بعضی ها برحسب نیازشان مایل به خرید کیف پارچه ای بزرگ هستند و بعضی دیگر چون برای امور روزانه و پیاده روی نیاز به کیف سبک و جمع و جور دارند، از کیف کوچک پارچه ای استفاده می کنند.

بنابراین چاپگ نیز اقدام به تهیه دو نوع کیف پارچه ای با سایز متفاوت کرده است. انواع کیف پارچه ای چاپگ عبارتند از: کیف دوشی و ساک دستی.

کیف دوشی پارچه ای چاپگ دارای بند بلند مناسب برای استفاده روی دوش می باشد. این کیف به صورت عمودی است و ابعاد آن 32*41 می باشد. ساک دستی پارچه ای چاپگ داری دو نوع بند می باشد که قابل استفاده دوشی و دستی است. مدل ساک دستی ها افقی است و ابعادش 33*40 می باشد.

خرید کیف پارچه ای فانتزی، قیمت کیف پارچه ای فانتزی زنانه، کیف پارچه ای ارزان

مرکز پخش و فروش عمده کیف پارچه ای

اگر تمایل به خرید عمده کیف پارچه ای دست دوز مانند کیف رودوشی پارچه ای و خرید ساک دستی پارچه ای به صورت عمده را دارید و دنبال تولیدی کیف پارچه ای دخترانه هستید، می توانید سفارش عمده و حجم بالای کیف پارچه ای زنانه را به چاپگ بدهید. برای خرید عمده کیف پارچه ای زنانه می توانید با مرکز فروش  و پخش کیسه پارچه ای به شماره 09134257699 تماس بگیرید. همچنین جهت خرید دفتر پارچه ای به صورت عمده هم می توانید با این شماره ارتباط بگیرید. چاپگ برای عمده فروشی کیف و دفتر تخفیف ویژه ای قائل است.

سفارش تولید و دوخت کیف پارچه ای تبلیغاتی اختصاصی شما در چاپگ

بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها برای ماندگارشدن برندشان در ذهن مخاطبان و مشتریانشان اقدام به تهیه هدیه تبلیغاتی می کنند. کیسه و کیف پارچه ای یکی از اولین گزینه ها برای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می باشد.

بدین جهت اگر دنبال تولیدی کیف پارچه ای فانتزی هستید که طرح مورد نظر شما را روی کیف چاپ نماید، شرکت تولیدی چاپگ یک پیشنهاد عالی است. زیرا علاوه بر چاپ طرح اختصاصی به همراه نام برند و لوگو، مدل اختصاصی شما را نیز برای کیف می دوزد. بنابراین با خیال راحت می توانید سفارش دوخت کیف پارچه ای تبلیغاتی را به چاپگ بدهید.

 بیشترین سوالات شما در خصوص کیف پارچه ای فانتزی

– ویژگی کیف پارچه ای فانتزی چاپگ در چیست؟
کیف پارچه ای فانتزی چاپگ، یک کیف پارچه ای برای خرید و استفاده روزانه است که در دو مدل کیف دوشی و ساک دستی که در طرح های متنوع و شیک تولید شده است. کیفیت بالای پارچه پنبه ای این کیف ها و دسته مقاوم آن از ویژگی قابل توجه کیف پارچه ای فانتزی چاپگ است.

– مزایای استفاده از کیف های پارچه ای چیست؟

استفاده خیلی کمتر از کیسه های پلاستیکی
قابلیت شستشو و دوام بسیار زیاد کیف پارچه ای
وزن سبک و تحمل وزن بار نسبتا زیاد
قیمت مناسب آن نسبت به انواع دیگر کیف

– چرا استفاده از کیف پارچه ای به حفظ محیط زیست کمک می کند؟
استفاده از کیف فانتزی پارچه ای یعنی استفاده خیلی کمتر از نایلون و پلاستیک. و این به معنی کاهش تجمع زباله های تجزیه ناپذیر، کمک به کاهش آلودگی محیط زیست و محفوظ ماندن از مضرات انتقال ذرات پلاستیک به زنجیره غذایی.
– کیف پارچه ای چه کاربردهایی دارد؟
از کیف پارچه ای دخترانه به عنوان کیف حمل کتاب و دفتر، کیف حمل وسایل بچه، کیف خرید روزانه، کیف ورزشی، کیف ساحلی و استخری می توان استفاده نمود.

نظرات مشتریان

 • معصومه

  برای کمک به محیط زیست تهیه ساک دستی چاپگ را به همگی توصیه می کنم

 • مهرسا

  طرح این ساک پارچه ای خوراک تابستونه

 • مینا

  به نظرم یکی از این ساک های پارچه ای برای هر شخی ضروریه

 • ماریا تهامی

  این نوع ساک دسته دار برای خرید خیلی مناسبه.
  من خریدم و خیلی راضیم

 • مهدی

  چه خوب که کیف پارچه ای با طرح های مردونه هم دارید من برای خرید نان میخواستم و همه جا کیسه نان با طرح های زنونه داشتن اما چاپگ فکر آقایون هم کرده

 • مینا

  این ساک پارچه ای خیلی سبکه برای خرید نون هم عالیه 👍🏻

 • ملیکا

  این ساک پارچه ای با این طرح زیبا هدیه خوبی برای مامان بزرگم میشه. چون مامان بزرگم از طرح های سنتی و بته و جغه خیلی خوشش میاد.

 • ماندانا

  خیلی کاربردیه من یکی ازین ساکهای پارچه ای از چاپگ خریدم دیگه وسایلام تو صندوق ماشین بهم ریخته نیستن

 • سحر

  چه کیف دوشی کیوتی😍

 • محیا

  طرح هاتون واقعا زیباست پارچه ساک دستی هم جنسش معلومه که خوبه

 • ایدا

  سلام
  چقدر این بگ پارچه ای قشنگ و چقدر کاربردی هست♥
  مرسی بابت تولید این کیف پارچه ای قشنگ:)

 • محمدی

  این کیف دو قسمت داره ؟
  یعنی یک کیسه جداگانه داره که می‌ره داخل ساک؟

 • محمود

  این ساک ها رو با طرح دلخواه تبلیغاتی هم سفارش می گیرید؟

 • diba

  این کیف های پارچه ای باعث می شه مصرف پلاستیک کاهش پیدا کنه

 • مریم

  خیلی قشنگه این شاپینگ بگ😍

 • لاله

  ممنون از چاپگ که با این کیف دوشی پارچه ای فرهنگ استفاده نکردن از پلاستیک را ترویج می دهد

 • زینب

  این ساک دستی آماده خیلی کاربردیه

 • نرگس

  اندازه بند این توت بگ چقدره؟

 • رویا

  با همراه داشتن این ساک پارچه ای در خرید هاتون از فروشنده پلاستیک نگیرید

 • افسانه

  خیلی عالیه که برای همه سلیقه ها کیف پارچه ای تولید می کنید

 • فریدمخمدی پناه

  این طرح نقاشی شده شب پرستاره یکی از طرح های مورد علاقه من هست و ممنونم از چاپگ که این طرح رو هم به طرح های زیباشون اضافه کردند

 • محدثه

  به کودکانمون از ابتدا یاد بدیم بدیم به جای پلاستیک مضر برای طبیعت از ساک پارچه ای استفاده کنند

 • ایدا

  چه کیف پارچه ای جذابی:)
  خیلی وقت بود دنبال چنین ساک دستی هایی بودم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من