چاپگ فروشگاه هدایای تبلیغاتی
خلاقانه با چاپ اختصاصی

هدایای تبلیغاتی یکی از روش های جذب و ماندگاری مشتری و برندسازی برای کسب و کارها است. با استفاده از یک هدیه تبلیغاتی مناسب و درست می توان ذهن مخاطب را تسخیر کرد. هرچقدر هدیه تبلیغاتی خلاقانه تر باشد، اثرگذاری آن بیشتر می شود. از جمله هدایای تبلیغاتی خاص می توان به پک های هدیه، دفتر برنامه ریزی،کلاسورهای خاص، ساک های پارچه ای و انواع دفترهای پارچه ای نام برد. شرکت تولیدی چاپگ آماده دریافت سفارشات شما برای هدایای تبلیغاتی اداری، سازمانی با چاپ اختصاصی و قیمت ارزان می باشد.برای این منظور می توانید با شماره تلفن شرکت هدیه تبلیغاتی چاپک تماس بگیرید.

چاپگ تولید کننده هدایای تبلیغاتی خلاقانه و فانتزی

هدایای تبلیغاتی سازمانی و اداری

دفتر و کیف های فانتزی بهترین هدیه تبلیغاتی ارزان و نفیس مخصوص پرسنل،کارمندان و مدیران

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی و مناسبتی

چاپ دفترچه تبلیغاتی و کیف پارچه ای با طرح های اختصاصی جهت تبلیغات و برند سازی

هدایای تبلیغاتی همایشی و سمینار

همایش ماندگار با کلاسورهای تبلیغاتی دفتر های خط دار و برنامه ریزی و ساک های زیبا

هدایای تبلیغاتی فروشگاهی و کاربردی

افزایش فروش و جذب مشتری بیشتر با اهدای اشانتیون های لاکچری با ثبت لوگوی فروشگاه

آخرین نمونه کارهای هدایای تبلیغاتی شرکت چاپگ

دسته بندی هدایای تبلیغاتی تولیدی چاپگ

پروژه های اخیر هدایای تبلیغاتی سفارشی به شرکت چاپگ

تولید ساک پارچه ای تبلیغاتی برای شرکت «ایمن آب»

شرکت ایمن آب از جمله شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه تولید و طراحی محصولات بهداشتی در سطح کشور شناخته شده است. این شرکت فعالیت تبلیغات گسترده ای در زمینه برند سازی و معرفی محصولات با کیفیت خود و همینطور ارزیابی و شناسایی محصولات به مخاطبان و مشتریان رادر پی گرفته است که با سفارش هدایای تبلیغاتی با کیفیت و کاربردی، تلاش به خدمت رسانی و برند سازی می کند. شرکت ایمن آب قصد ریبرندیگ نام تجاری ایمن آب به سارودی را داشته و از این جهت شرکت چاپگ افتخار تولید اولین محصول تبلیغاتی با نام تجاری سارودی را با هدف حفظ محیط زیست تولید و بسته بندی کرده و در اختیار این شرکت گذاشته است.

فاکتور های مهم شرکت ایمن آب جهت سفارش ساک خرید پارچه ای:

 • تولید کیف از جنس پارچه پنبه ای با کیفیت
 • چاپ سابلیمیشن لوگو سارودی بر روی جیب کیف
 • بسته بندی کیف با هدف حفظ محیط زیست و کمترین میزان استفاده کاغذ و مقوا
 • تعهد سلامت کیف و بسته بندی از تولید تا ارائه به مخاطبان
 • طراحی بسته بندی با در نظرگرفتن فاکتورهای زیبایی، کیفیت، مقرون به صرفه و سهولت در حمل و نقل

کیف سفارشی شرکت ایمن آب از پارچه با کیفیت پنبه ای تولید شده با دسته های نیمه بلند که به صورت دستی و دوشی برای هر دو گروه آقایان و بانوان قابل استفاده می باشد. این کیف با هدف حذف کیسه های پلاستیکی خرید و کمک به سلامت زمین در نظر گرفته شده است.

نمونه هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت
خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

بسته بندی پیشنهادی شرکت چاپگ مناسب کیف سفارشی ایمن آب برگرفته از فرم انتزاعی قطره آب با استفاده کمترین میزان مقوا کرافت 200 گرم بوده و از دسته های کیف به عنوان دسته هدیه استفاده شده است. در ادامه جهت سهولت در بسته بندی خطوط تا نوار بسته بندی حذف شد و بسته بندی به صورت ساده تر اجرا شده است.  

تولید کیف پارچه ای تبلیغاتی برای شرکت «درمان آرا»

شرکت درمان آرا

شرکت درمان آرا شرکت خصوصی دارویی بوده که با واردات فراورده های مشتق پلاسما به ایران فعالیت می کند. این شرکت به مناسبت شب یلدا به منظور تبلیغات و برند سازی و همینطور توجه به سلامت کارکنان خود اقدام به تهیه هدیه تبلیغاتی و عرضه خوراکی سالم در بسته بندی های پارچه ای کرده است. از این رو شرکت چاپگ افتخار تولید کیف های دوشی پارچه ای با چاپ اختصاصی لوگو شرکت درمان آرا، را داشته و قدمی هرچند کوچک در یاری به این شرکت معتبر برداشته است.

فاکتور های مهم شرکت درمان آرا جهت سفارش کیف پارچه ای:

 • چاپ لوگو شرکت درمان آرا به صورت با کیفیت و شفاف بر روی جیب کیف
 • تولید کیف با پارچه با کیفیت پنبه ای
 • سفارش طرح اختصاصی با بگراند طوسی بر روی جیب کیف
 • تعهد سلامت کالا از تولید تا عرضه به مخاطبین
 • تعهد تولید، بسته بندی و ارسال در زمان مشخص و مورد توافق طرفین
خرید کیف پارچه ای تبلیغاتی ارزان
سفارش کیف پارچه ای تبلیغاتی ارزان

چاپ لوگو اختصاصی شرکت درمان آرا با تکنیک پیشرفته دی تی اف صورت گرفته و به صورت چاپ برگردان می باشد. از مزایای این تکنیک کیفیت در رنگ، شفافیت و همینطور جانمایی لوگو با توجه به درخواست مشتریان و جانمایی بر روی کیف می باشد. مشتریان می توانند با خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت چاپگ، طرح های اختصاصی خود را چاپ کنند. همچنین چاپ لوگو شرکت مورد نظر خود را به صورت مجزا و در فضای مورد نظر خود بر روی کیف و یا دفاتر چاپگ سفارش دهند.

تولید دفتر پارچه ای جهت هدیه تبلیغاتی برای شرکت «هدهد»

شرکت هدهد

شرکت سرمایه گذاری جسورانه هدهد از شرکت های شتابدهنده خطرپذیر بوده و با سرمایه گذاری بر روی کسب کارهای نوپا و خلاق تلاش به کمک به رشد و توسعه این کسب و کارها می کنند. شرکت هدهد به مناسبت سالروز تاسیس شرکت هدهد اقدام به تهیه هدیه تبلیغاتی خلاق و کاربردی که باعث رشد و افزایش فرهنگ نوشتاریست، کرده است. شرکت چاپگ افتخار تولید دفاتر یادداشت های جلد پارچه ای با کیفیت با چاپ اختصاصی شرکت هدهد را داشته است.

فاکتورهای مهم شرکت هدهد جهت سفارش دفتریادداشت با جلد اختصاصی:

 • تولید دفتر با روکش پارچه ای و چاپ کامل روکش با طرح پیشنهادی شرکت
 • چاپ لوگو بر روی جلد پشت دفتریادداشت
 • تعهد سلامت کالا از تولید تا عرضه به مخاطبین
 • تعهد آماده سازی در زمان مورد توافق طرفین

دفتر های جلد پارچه ای چاپگ با قابلیت چاپ هر گونه طرح و رنگ بر روی دفتر به صورت بالاترین کیفیت، به مشتریان این امکان را خواهد داد که به صورت کامل طرح اختصاصی و لوگو شرکت خود را بر روی دفتر چاپ کرده و دفتری کاملا اختصاصی برای شرکت مورد نظر سفارش دهند. این چاپ به صورت سابلیمیشن در نظر گرفته شده و از نظر رنگ، کیفیت و ماندگاری بدون رقیب می باشد.

خرید کلاسور دانشجویی با قیمت ارزان

تولید کیسه پارچه ای تبلیغاتی برای شرکت «خوش ری»

خرید کیسه پارچه ای تبلیغاتی

شرکت خوش ری

شرکت صادرات کننده برنج با کیفیت ایرانی خوش ری به منظور صادرات برنج در کیسه های 2.5، 5، 7 و 10 کیلویی به خارج از ایران با سفارش کیسه پارچه پنبه ای با کیفیت و چاپ لوگو اختصاصی به شرکت چاپگ، محصولات خود را به صورت اختصاصی بسته بندی و به کشورهایی اروپایی ارسال می کند. شرکت چاپگ افتخار تولید کیسه ای برنج تبلیغاتی پارچه ای و با کیفیت را داشته که علاوه بر بسته بندی شیک و کاربردی، به افزایش برند سازی و تبلیغات شرکت خوش ری کمک شایانی می کند.

فاکتورهای مهم شرکت خوش ری جهت سفارش کیسه های برنچ پارچه ای:

 • بسته شدن دهانه کیسه به طور کامل با بند های نخی با کیفیت جهت ممانعت از بیرون ریختن دانه های برنج
 • چاپ اختصاصی و ثبت لوگو بر روی کیسه های برنج
 • تغییر سایز کفی کیسه به منظور افزایش حجم کیسه ها
 • تعهد کیفیت کالا و آماده سازی در زمان مشخص مورد توافق طرفین
 • لوگو کیسه های تبلیغاتی برنج با با روش چاپ سابلیمیشن چاپ و به کیسه های اصلی دوخته شده است.

تولید کیف پارچه ای تبلیغاتی برای شرکت «پیشگامان گیتی سبز اصفهان»

شرکت پیشگامان گیتی سبز اصفهان

شرکت پیشگامان گیتی سبز از شرکت های دانش بنیان با تولید کامپاندهای پلیمری جهت تولید لوله های پنج لایه می باشد. این شرکت جهت شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور و عرضه هدایای تبلیغاتی اقدام به تهیه کیف های پارچه ای دوستدار محیط زیست کرده است. شرکت چاپگ افتخار تولید کیسه های پارچه ای با ثبت نام برند و شعار شرکت پیشگامان گیتی سبز بر روی کیسه های تبلیغاتی را داشته است.

فاکتورهای مهم شرکت پیشگامان جهت سفارش کیسه های پارچه ای:

 • چاپ شعار و لوگو شرکت بر روی طرح ها ی موجود آرشیو چاپگ
 • چاپ لوگو در فضای پیشنهادی شرکت پیشگامان
 • تعهد کیفیت و اماده سازی در رمان مورد توافق طرفین

چاپ لوگو شرکت پیشگامان به صورت چاپ دی تی اف انجام گرفته است که از مزایای چاپ با این روش سرعت بالا، کیفیت ، شفافیت  و جا نمایی مطابق با نظر و سلیقه مشتریان می باشد. چاپ شعار بر روی کیف با تکنیک چاپ سابلیمیشن انجام گرفته است. چاپ سابلیمیشن از نظر قیمت مقرون به صرفه و پرسرعت بوده اما باید توجه داشت با افزایش میزان پنبه در بافت پارچه از کیفیت و شفافیت در چاپ کاسته می شود.

کیف تبلیغاتی پارچه ای
سفارش هدیه تبلیغاتی

فرم در خواست ثبت راهنمایی خرید هدایای تبلیغاتی

جذاب ترین هدیه های تبلیغاتی ماندگار

چاپگ تولید کننده هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان

شرکت چرخه اندیشه و پشتکار گروهی (چاپگ)، شرکت نو بنیاد در زمینه تولید دفاتر و محصولات فانتزی پارچه ای است که با تکیه بر علم و بهره گیری از نیروی متخصص جوان فعالیت خود را از سال 1398 شروع کرده و تاکنون موفق به ارائه محصولات خود به بیشتر شهرها و شهرستان های عزیز کشورمان و همینطور صادرات محصولات به کشورهای همسایه از جمله عراق، لبنان و … شده است.

آدرس: اصفهان، دروازه دولت، خيابان باب الرحمه، كوچه جهان نما، بن بست اسماعيل پور، پلاك ٨

شماره تماس ثبت سفارشات : 09134202571

چاپگ تولید کننده هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و خاص

اهمیت هدیه تبلیغاتی برای کسب و کارها و سازمان ها چیست؟

اکثر کسب و کارها بجای تبلیغات گران قیمت بیلبوردی یا تلویزیونی، ترجیح می دهند از هدیه های تبلیغاتی استفاده کنند. خرید هدیه ارزان قیمت تبلیغاتی و سازمانی باعث شناخته شدن برندشان و جذب مشتری می شود. همچنین در سازمان ها باعث صمیمیت کارکنان و حس وفاداری آنها به سازمان می شود. زیرا کارمندان با دریافت هدایای تبلیغاتی سازمانی و اداری حس ارزشمند بودن پیدا می کنند. این امر سبب رضایت کارمندان می شود که خود باعث افزایش کارایی آنها می شود. این هدایا را میتوان در مناسبت های مختلف از جمله روز کارمند، هفته دولت، انتخاب پرسنل نمونه و مهم تر از همه هدایای تبلیغاتی نوروز و سال نو یا شب یلدا به کارمندان خود تقدیم کنید.

 

لیست بهترین هدیه های سازمانی خلاقانه برای ارگان ها مختلف

حتما میدانید و یا تاکنون دیده و شنیده اید که در سازمان ها و ادارات و ارگان ها مختلف مدیران برای کارکنان خود هدیه ای را به رسم احترام و قدر شناسی تدارک میبینند که مهم ترین نکته مثبت آن ایجاد حس صمیمیت و نوع دوستی بین کارفرما و کارمند است. البته که در این بین مسأله ای که با وجود تعداد بالا کارمندان و کارگران یک سازمان برای کارفرما و مدیر حائز اهمیت است ،خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت است که چاپگ این مهم را برای مخاطب خود به بهترین نحو ممکن با سفارش و فروش هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت حل کرده است. پس برای مشاهده خاص ترین و ارزان ترین هدایا لازم هست سایت چاپگ را دنبال و با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.
 • خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی و اداری خوش قیمت

یکی از ادوات هر سازمان یا اداره ای دفترهایی برای ثبت نکات مهم یک روز اداری است .پیشنهاد چاپگ به مدیران خوش ذوق و اندیشه برای حکم فرمایی نظم و زیبایی در شرکت یا سازمان خود خرید ارزان هدایای تبلیغاتی فانتزی از قبیل انواع دفاتر است. شما هر محصولی را میتوانید به صورت آنلاین با برند و لوگو خود در چاپگ ثبت کنید و سفارش دهید، برای مثال میتوانید دفترهایی با برند و لوگو مخصوص خود را حتی با طرح دلخواه خودتان برای کارمندان،مشتریان و پرسنل و… سفارش دهید و تا خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت خاص با ارزش معنوی بالا را تجربه کنید. هدیه ارزان قیمت دیگری که میتوانیم به شما پیشنهاد بدهیم کیف پارچه ای فانتزی با چاپ اختصاصی شما هست. شاید بتوان گفت اوج خلاقیت یک مدیر یا کارفرما را میتوان زمانی دید که تمامی کارمندان آن با کیف های یک دست، پا به مجموعه میگذارند. ما حتی امکان خرید آنلاین این مورد را هم با طرح دلخواه و اختصاصی شما فراهم کرده ایم و شما میتوانید کیف ها فانتزی و سبک را با بالاترین کیفیت تهیه کنید، تنها کافیست یکبار به چاپگ اعتماد کنید تا طعم ذوق زیبایی و هنر را با کمترین هزینه تجربه کنید.
 • سفارش هدایا تبلیغاتی نمایشگاهی و مناسبتی ارزان قیمت

فکر کنید نمایشگاه بین المللی برپا شده است. در این جا است که چاپگ با هدیه تبلیغاتی با چاپ اختصاصی شما را یاری می کند و کمکتان میکند در هیاهوی تبلیغات نمایشگاه برند شما خود نمایی بیشتری داشته باشد. شاپینبگ ها و کیف های پارچه ای در سایز بندی و طرح سفارشی قابل دوخت و اجرا است . از این کیف ها می توانید برای معرفی غرفه صرفا استفاده کنید که داخل ان کاتالوگ و بروشور های شرکت و سازمان خود را قرار بدهید. یا برای فروش و ارزشمندی محصولات به بازدیدکنندگان و مشتریانتان به ازای خرید کیف پارچه ای تقدیمشان کنید برای خرید یا حرفه خود متناسب با مناسبت های موجود به سمت دفترچه ها تبلیغاتی چاپ شده با برند مخصوص خودتان رو بیاورید چرا که بسیار مقرون به صرفه است و در عین حال نفیس، چراکه ما کیفیت را در کنار ارزانی برای شما تضمین میکنیم. از همین رو پیشنهاد دیگری هم برای شما داریم و آن کیف پارچه ای با طرح دلخواه و برند مخصوص خودتان است که بسیار شیک ارزان قیمت است .
 • هدایا تبلیغاتی همایشی و سمینار

با خرید هدایا تبلیغاتی ارزان قیمت برای همایش یا سمینار می توانید قدمی برا ی بالا رفتن سطح همایش خود بردارید و سمینار ماندگاری را در ذهن مخاطب خود حک کنید، چرا که یکی از الزامات همایش ها دفتر یا کلاسور برای ثبت محتوا آن سمینار است. و شما میتوانید با خرید این هدیه تبلیغاتی ماندگار این امر را میسر کنید و حتی طرح ها پیشنهادی خود را برای چاپ داشته باشید. در کنار آن میتوان از دیگر کادوهای تبلیغاتی مانند دفتر برنامه ریزی و یا دفاتر خط دار برای ثبت محتوای همایش استفاده کنید. شما می توانید به محض ورود مخاطبانتان با بگ ها یا ساک های پارچه ای زیبا که بر روی آنها برند خودتان چاپ شده است و در داخل آن بروشور دفترچه تبلیغاتی با خودکار یا کلاسور را قرار دهید و به آن ها تقدیم کنید. با کمترین قیمت شما می توانید این پکیج را سفارش دهید و از آن ها به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص برای مخاطبان سمینار  خود استفاده کنید. البته که چاپگ در کنار این محصول ، هدایا نفیس و ارزان قیمت متنوعی را هم برای فروش دارد.
 • هدایا تبلیغاتی فروشگاهی و کاربردی

محصولات چاپگ میتوانند یک هدیه تبلیغاتی لاکچری باشند برای هر مخاطب اهل خرید و فروش آنلاین که زیبایی و جذابیت در کنار خرید ارزان هدایا تبلغاتی برایش حائز اهمیت است.در حقیقت شما میتوانید با سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، فروش محصولات خود را چندین برابر کنید و با سرمایه گذاری اندک سود دوبرابری را مشاهده کنید. چرا که محصولات چاپگ بهترین و به صرفه ترین ها برای استفاده به عنوان یک اشانتیون لاکچری هستند. شما می توانید با ثبت لوگو و نام فروشگاه خود با طرح پشنهادی از آن ها در کنار محصولاتتان به عنوان یک اشانتیون نفیس استفاده کنید و در ذهن خریدار ثبت بشوید تا برای خریدهای بعدی و بازاریابی و جذب مشتریان جدید بیشتری به سمت فروشگاه خود قدم بر داشته باشید .

تاثیر بسته بندی مناسب در هدیه تبلیغاتی خاص و لوکس

یکی از مواردی که می تواند تاثیر هدیه تبلیغاتی را در مخاطب بیشتر نماید، ظاهر شیک هدیه است. یعنی اگر بسته بندی هدایای تبلیغاتی خاص و مناسب باشد، توجه همه را به خود جلب می کند و بهتر هدف کسب و کارتان را منتقل می کند. همچنین باعث ماندگاری در ذهن مخاطب می شود. مخصوصا اگر در مناسبت های خاص مانند شب یلدا و نوروز آن هدیه تبلیغاتی به افراد داده شود. چاپگ برای تمام سفارشات خود بسته بندی شکیلی ارائه می دهد که در عین سادگی بسیار زیبا هستند. پس اگر هدایای تبلیغاتی مناسبتی و یا سازمانی خود را از چاپگ خریداری می کنید، می توانید بابت بسته بندی آن خیالتان راحت باشد.

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ، بسته بندی هدایای تبلیغاتی

سوالات متداول درباره سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی​

سفارش هدایای تبلیغاتی با چاپ چند روز طول می کشد ؟

سفارش هديه تبليغاتي از ٣ هفته تا يكماه آماده سازي و تحويل داده خواهد  شد.

حداقل سفارش برای هدایای تبلیغاتی چه تعداد است؟

حداقل تعداد براي هداياي تبليغاتي ٥٠٠ عدد است . بالطبع باافزايش تعداد سفارش تخفيف بيشتر اعمال خواهد شد.

چطور می توانم هدیه تبلیغاتی سازمانی، اداری را سفارش دهم؟

به شماره هاي 09134202571 و 09134257699  برای سفاش هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت تماس گرفته شود و هماهنگي هاي لازم انجام خواهد شد.

برای ثبت سفارش یا تحویل هدیه تبلیغاتی حتما باید حضوری اقدام کنم؟

خیر، شما می توانید از هرکجای ایران، محصول مورد نظر را برای هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت انتخاب و سفارش خود را از طریق فرم موجود در این صفحه یا شماره .... ثبت کنید. بعد از آماده شدن سفارشات ما برای شما ارسال می کنیم.

آیا لوگو و نام برند به همراه عکس سفارشی در محصولات چاپ می شود؟

بله به درخواست مشتريان و با در نظر گرفتن محدوديت هاي چاپ ، لوگو و طرح مدنظر مشتريان بر روي محصولات انتخاب شده جهت هدایای تبلیغاتی چاپ خواهد شد

بعد از ثبت سفارش، آیا امکان تغییر در طرح سفارش داده شده، وجود دارد؟

بله با هماهنگي مدير مربوطه و قبل از آماده سازي سفارش هدیه تبلیغاتی، امكان تغيير طرح امكان پذير است.

چه محصولات را برای هدیه تبلیغاتی ارائه می دهید؟

محصولات ما شامل انواع دفتر فانتزی با جلد پارچه ای، کیف پارچه ای فانتزی، ساک دستی فانتزی، کلاسور و همچنین ست هدیه ارزان است که شما می توانید لوگو، نام برند و عکس موردنظرتان را روی محصولات برای هدیه تبلیغاتی چاپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *