دفتر برنامه ریزی
نمایش 12 24 36

خرید دفتر برنامه ریزی روزانه ارزان با جلد پارچه ای

خرید دفتر برنامه ریزی روزانه روشی موثر و تضمین شده برای هدفمندسازی کارها و انجام اصولی آنهاست. وقتی شما کارهای روزانه خود را داخل دفتر می نویسید و کارها را اولویت بندی کنید، قاعدتا نتیجه بهتری خواهید گرفت. به درستی می توانید زمان خود را مدیریت کنید.
خرید دفتر برنامه ریزی روزانه یا to do list notebook  از بهترین ابزارهای مدیریت زمان و کارهای روزانه، هفتگی و ماهیانه است.
شما می توانید در دفتر برنامه ریزی هفتگی خود، تمامی کارهای روزانه، هفتگی و ماهیانه خود را لیست کنید. این کار موجب می شود کارها را به درستی اولویت بندی نموده و مانع از فراموش کردن کارهای روزانه و هفتگی شما می شود.
همچنین خرید دفتر برنامه ریزی روزانه موجب کم شدن مشغله ذهنی شما می شود. چون خیالتان راحت است که تمام کارهایی که باید انجام دهید را لیست کرده اید و این باعث کاهش استرس و ایجاد آرامش برای شما خواهد شد.

اهمیت برنامه ریزی در چیست؟

برنامه ریزی به صورت مستقیم در زندگی و رشد فردی هر شخص تاثیرگذار بوده و هر فرد با نظم دهی به تمامی امور و دغدغه های ذهنی، در جهت بهبود زندگی گام مثبت و موثر خواهد برداشت. علاوه برانجام فعالیت ها و مسئولیت ها، برای رسیدن به هدف های کوتاه مدت و بلند مدت نیز خرید پلنر روزانه نقش موثر ایفا کرده و باعث جلوگیری از سردرگمی بین تمامی مسیرهای پیش رو و فراز و نشیب های احتمالی در زندگی خواهد شد. همینطور برنامه ریزی به اولویت بندی همه امور زندگی کمک کرده و نقش یک محرک در شروع کردن و انجام امور را ایفا می کند. خرید دفتر برنامه ریزی روزانه با کنار گذاشتن موارد بی اهمیت و یا کم اهمیت به بستن پرونده ها باز ذهنی کمک کرده و باعث آرامش ذهن و تمرکز بیشتر خواهد شد. امکان خرید دفتر فانتزی در شیراز و سایر استانهای کشور نیز از طریق سایت وجود دارد.
با خرید دفتر برنامه ریزی روزانه هفتگی چاپگ می توانید صرفه جویی زیادی در زمان، هزینه و انرژی خود نموده و از سردرگمی، ابهام و اتلاف انرژی شما جلوگیری می کند. از هدر رفتن ده ها و حتی صدها ساعت جلوگیری می شود. پیشنهاد می کنیم حتما خرید دفتر فانتزی دخترانه را در اولویت قرار دهید.

ویژگی های یک دفتر برنامه ریزی خوب

مشخص کردن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت: اولین ویژگی یک دفتر برنامه ریزی خوب امکان تعیین اهداف کوچک و بزرگ در دفتر برنامه ریزی است. اهداف کوتاه مدت را می توان در یک دفتر معمولی هم ثبت کرد. اما اهداف بلند مدت علاوه بر ثبت، نیاز به برنامه ریزی و صرف زمان برای دستیابی هستند. بنابراین بایستی از دفاتر مختص برنامه ریزی به این منظور استفاده کرد. در صورت نیاز می توانید سفارش خرید عمده دفتر فانتزی را از طریق شماره تلفن های داخل سایت ثبت کنید.
زمانبندی دقیق: با خرید دفتر برنامه ریزی روزانه می توان مشخص کرد هر کار را در کدام روز هفته و در چه مدت زمانی باید انجام دهید.
اولویت بندی کارها: با استفاده از دفتر برنامه ریزی باید بتوان کارها را بر اساس زمان رسیدن به آنها اولویت بندی نمود.
جملات انگیزشی: در دفاتر برنامه ریزی چاپگ محلی برای نوشتن جملات تاثیرگذار و شکرگذاری در نظرگرفته شده است.
تحلیل عملکرد روزانه و هفتگی: در دفترهای برنامه ریزی روزانه هفتگی بایستی محلی برای آنالیز عملکرد روزانه و هفتگی وجود داشته باشد. که بتوان بررسی نمود آیا به نتایج برنامه ریزی شده دست یافته ایم یا خیر. در صورت سکونت در استان خراسان نیز می توانید خرید دفتر فانتزی در مشهد را از طریق سایت چاپگ انجام دهید.

انواع دفتر برنامه ریزی

هر شخص با توجه به بالاترین ارزش های زندگی خود، به برنامه ریزی از طریق های متفاوت نیاز پیدا کرده و سعی به سازماندهی برنامه های شخصی خود می کند. افراد محصل بر اساس بالاترین ارزش های زندگیشان که همان تحصیل و قبول شدن در دانشگاه های معتبر است، شروع به برنامه ریزی درسی و تحصیلی می کنند. دانشجویان و جوانان با توجه به نیاز خود از جمله اشتغال، رشد فردی و آینده نگری، به برنامه ریزی می پردازند. مادران جهت رسیدگی به مسئولیت های خانه و تربیت فرزندان خود به برنامه ریزی و اولویت بندی مسئولیت های خود پرداخته و به این ترتیب روش های متفاوت برنامه ریزی و طراحی دفاتر برنامه ریزی برای گروه های مختلف، متفاوت بوده و مورد اهمیت واقع می شود. از اینرو در هنگام خرید دفتر برنامه ریزی روزانه بایستی با انواع دفتر برنامه ریزی آشنایی داشته باشید.

بخش های مهم دفتر برنامه ریزی

دفاتر برنامه ریزی به صورت برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهیانه و یا سالیانه تقسیم می شود. از مهم ترین دفاتر برنامه ریزی، دفتر برنامه ریزی روزانه است چرا که هر قدم مثبت و منفی در زندگی روزانه در پی خود دستاوردها و یا شکست های بزرگی در زندگی آینده به دنبال خواهد داشت. از مهم ترین بخش و عضو مشترک همه دفترهای برنامه ریزی، چک لیست ها و اختصاص دادن فضایی مناسب جهت نوشتن همه فعالیت ها و مسئولیت ها می باشد. با تنظیم کردن لیستی از تمامی وظایف و امور، مواردکم اهمیت یا بی اهمیت به صورت کامل از ذهن خارج شده و مابقی فعالیت ها با نوشتن بر روی کاغذ به اموری کاملاً شفاف، واضح، قابل درک و انجام تبدیل می شود.
همانگونه که گفته شد هر دفتر بسته به نیاز های متنوع، شامل بخش های متعدد می باشد. سبک زندگی سالم که دغدغه همه آحاد جامعه است می توان بخش جدا نشدنی از یک دفتر برنامه ریزی دانست. از روتین های پوستی و مراقبتی تا خوردن مواد غذایی و نوشیدنی های سالم و یا میزان خواب و میزان تحرک هر فرد می تواند جزئی از یک دفتر برنامه ریزی بوده و هر شخص با داشتن یک دفتر برنامه ریزی، موفق به پیگیری این امور به صورت روزانه در زندگی خود خواهد شد.
همینطور با توجه به اینکه مدیریت امور مالی تاًثیر زیاد در رسیدن به اهداف کوتاه مدت و یا بلند مدت را داراست پس دنبال کردن امور مالی نیز می تواند از بخش های مهم یک دفتر  محسوب شود. چرا که با نوشتن لیست مخارج روزانه و توجه به میزان هزینه ها و درآمدها، تصویر واضحی از امور مالی ایجاد شده ومدیریت آن را تسهیل می بخشد.
بخش های دیگر یک دفتر برنامه ریزی شامل بخش های انگیزشی، توجه به میزان مطالعه و یادگیری، یادآوری های شخصی و بخش های تفریحی و سرگرمی، بررسی عادات خوب و … است که باعث جلوگیری از یکنواختی در امور روزانه بوده و محرک لذت بخش هر روز مخاطبان دفترهای برنامه ریزی می باشد.
با توجه به اینکه شکرگزاری از خداوند مهربان به خاطر همه نعمت هایی که هر فرد در زندگی و وجود خود احساس می کند امر مهم و ضروری بوده و باعث یادآوری داشته ها و افزایش امید و انگیزه در افراد است و همین امر موجب افزایش نعمت های بیشمار دیگری از جانب خداست پس پرداختن به آن و قرار دادن بخشی از شب برای یادآوری این نعمات ذهن انسان را آرام میکند، دفتر برنامه ریزی چاپگ بخش شکرگزاری را به صورت اختصاصی به طراحی صفحات دفاتر خود افزوده و به آن پرداخته است.
در پایان اگر هر فرد بعد از هر دوره از برنامه ریزی روزانه امکان بررسی میزان عملکرد خود را داشته و بتواند میزان عملکرد خود را در یک بازه زمان تحلیل و بررسی کند، دیدگاه و چشم انداز کامل و دقیق تری نسبت به توانایی ها و تلاش های خود داشته و در صورت عملکرد بالا با انگیزه بیشتر به تلاش پرداخته و یا با تحلیل نقاط منفی خود به جبران آن خواهد پرداخت. پلنر های روزانه هفتگی چاپگ دارای نمودار تحلیل هفتگی بوده که با امتیازدهی روزانه و جمع آوری امتیازها در آخر هفته، میزان رشد و یا افت هر فرد به خوبی بر روی نمودار دیده شده و تصویر واضحی از فعالیت های هدفمند هر فرد را نشان می دهد.

بهترین سایز دفتر برنامه ریزی

سایز دفتر برنامه ریزی نیز از جمله موارد مهم برای انتخاب یک دفتر برنامه ریزی محسوب می شود. اگر تنها به دنبال یک چک لیست جهت لیست کردن برنامه های خود هستید، خرید دفتر برنامه ریزی روزانه سایز کوچک جیبی بهترین انتخاب است اما اگر علاوه بر لیست کردن امور، قصد دنبال کردن عادات خوب و سبک زندگی سالم و منظم را دارید، بهترین دفتر برنامه ریزی با سایز های متوسط 15 *21  است چرا که علاوه بر قرارگرفتن در کیف و جا به جایی راحت، فضای کافی جهت نوشتن و پرکردن جداول را داراست.

خرید دفتر برنامه ریزی روزانه فنری بهتر است یا دفتر برنامه ریزی صحافی ته دوخت؟

بهترین نوع صحافی مناسب دفتر برنامه ریزی صحافی فنری است. دفاتر فنری به دلیل کامل برگشتن کاغذ ها به پشت دفتر علاوه بر اشغال فضای کمتر باعث راحتی در نوشتن خواهد شد.
در اخر برنامه ریزی را می توان وسیله ای برای پیدا کرن راه و رهایی از سردرگمی در مسیر های پر فراز و نشیب زندگی دانست . چرا که انسان هر روز با مسیرهای جدیدی رو به رو خواهد شد که اگر به اهداف عالی خود مشرف نباشد می تواند هر دم به مسیر های متنوع چنگ زده و از مسیر اصلی دور شود.
برای آشنایی با نحوه استفاده از پلنر چاپگ می توانید مقاله طرز استفاده از پلنر ما را مطالعه نمایید.

 لیست قیمت دفتر برنامه ریزی سال 1403

اگر به دنبال خرید دفتر برنامه ریزی روزانه هستید، حتما به قیمت آن نیز توجه می کنید. قیمت دفتر برنامه ریزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل نکاتی هستند که هنگام خرید دفتر برنامه ریزی باید به آن توجه نمود.

پس وقتی قصد خرید دفتر برنامه ریزی فانتزی دارید، ابتدا باید به نیاز خود توجه کنید. یعنی اینکه چه پلنری مناسب شما است. یعنی می خواهید دفترتان از بخش های جداگانه برای روزانه، هفتگی یا ماهانه تشکیل شده باشد یا خیر! سایز آن کوچک و قابل حمل باشد یا به دفتر برنامه ریزی روزانه بزرگ نیاز دارید.

جنس و کیفیت جلد و کاغذ آن چگونه باشد. اگر دفتری با ماندگاری بالا می خواهید قطعا قیمت آن بالاتر خواهد بود. پس با توجه به کیفیت ساخت ، تعداد برگه های دفتر، سایز و امکانات آن، قیمت پلنر برنامه ریزی متفاوت خواهد بود.

چاپگ تولید کننده انواع پلنر در سایزهای متفاوت و سیمی با بهترین کیفیت متریال است. طرح روی جلد آن هم به حدی جذاب و زیبا است که باب میل همه سلیقه ها خواهد بود. پس برای خرید بهترین پلنر برای برنامه ریزی روزانه، در خرید پلنرهای پسرانه و دخترانه فانتزی چاپگ شک نکنید.

شمارندهنام و مدل دفتر برنامه ریزیقیمت (تومان)
1دفتر برنامه ریزی طرح قوی باش180000
2دفتر برنامه ریزی طرح رنگی رنگی180000
3دفتر برنامه ریزی طرح سیم و پرنده180000
4دفتر برنامه ریزی طرح (do it now (1180000
5دفتر برنامه ریزی طرح گل و پرنده180000
6دفتر برنامه ریزی طرح شازده کوچولو180000
7دفتر برنامه ریزی طرح دختر در باد180000
8دفتر برنامه ریزی طرح چارقد گلگلی180000
9دفتر برنامه ریزی طرح گل سرخ180000
10دفتر برنامه ریزی طرح حوض و ماهی180000
11دفتر برنامه ریزی طرح شازده کوچولو و کره زمین180000
12دفتر برنامه ریزی طرح رنگارنگ180000
13دفتر برنامه ریزی طرح do it now180000
14دفتر برنامه ریزی طرح قاصدک180000
15دفتر برنامه ریزی طرح کتاب و مسیر تفکر180000
16دفتر برنامه ریزی طرح دختر مو فرفری180000
17دفتر برنامه ریزی طرح برگ انجیری180000
18دفتر برنامه ریزی طرح دختر با بادکنک180000
19دفتر برنامه ریزی طرح نقشه180000
20دفتر برنامه ریزی طرح دور دنیا با هواپیما180000
21دفتر برنامه ریزی طرح دختر در گندم زار180000
22دفتر برنامه ریزی طرح شب پر ستاره180000
23دفتر برنامه ریزی طرح ایران در نقشه180000
24دفتر برنامه ریزی طرح دختری سبز زیبا180000
25دفتر برنامه ریزی طرح درخت تنومند180000
26دفتر برنامه ریزی گل و مرغ180000
27دفتر برنامه ریزی طرح آنشرلی180000
28دفتر برنامه ریزی طرح ترمه180000
29دفتر برنامه ریزی طرح موش بامزه180000

قیمت عمده دفتر برنامه ریزی

سایت چاپگ در کنار فروش تکی محصولات خود از جمله دفتر فانتزی خط دار، بی خط، کلاسور و غیره، آماده فروش محصولات ، به صورت عمده می باشد. جهت خرید عمده انواع دفتر پارچه ای فانتزی، می توانید با شماره تلفن 09134257699 تماس بگیرید و با مسئولان فروش چاپگ، ارتباط برقرار کنید.

سوالات شما:

دفتر برنامه ریزی چاپگ برای چه مدت در نظر گرفته شده؟

دفترهای برنامه ریزی چاپگ سه ماهه بوده و دارای 96 برگ می باشد.

دفتر برنامه ریزی چاپگ برای چه ماه و سالی طراحی شده؟

دفاتر برنامه ریزی چاپگ بدون تاریخ در نظر گرفته شده و هر فرد از هر روزهفته می تواند برنامه ریزی را شروع کند و سه ماه کامل به برنامه ریزی بپردازد.

کاغذ های دفتر برنامه ریزی روزانه چاپگ چگونه است؟

کاغذها نخودی رنگ پارس درجه یک در نظر گرفته شده که علاوه بر قطع درخت و دوستی با محیط زیست در استفاده طولانی مدت به چشم ها آسیب نمی رساند.

برای خرید دفتر برنامه ریزی روزانه حرفه ای به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید بهترین دفتر برنامه ریزی روزانه در طرح های زیبا و متنوع می توانید به سایت چاپگ مراجعه نمایید.

در دفتر برنامه ریزی چه بنویسیم؟

اهداف بلند مدت و کوتاه مدت
اولویت بندی اهداف
زمانبندی
جملات انگیزشی و تاثیرگذار

نظرات مشتریان

 • نسترن

  چه دفتر برنامه ریزی قشنگی😍 برای دانش آموزای پسر عالیه

 • مهسا

  شکرگزاری در دفتر برنامه ریزی خیلی تاثیر گذار بود موفق باشید🙏

 • آدرینا

  از این دفتر ها میشه برای برنامه ریزی تحصیلی هم استفاده کرد؟

 • منصور

  نوشته روی جلد این دفتر برنامه ریزی واقعا معنی داره!

 • دنا

  یکی از اهدافم در سال جدید پر کردن دفتر برنامه ریزیه

 • هیراد

  طرح های زیبایی که دارید همه سلیقه ها رو در هر سن و سالی پوشش میده

 • مهناز

  حس بهاری این درختا عالیه

 • سپیده

  طرح هاتون بی نظیره

 • آیدا

  دفترهای برنامه ریزیتون با طرح های زیباش به آدم انگیزه میده

 • د-س

  چه خوبه که تو عکس ها با مثال در مورد دفتر برنامه ریزی توضیح دادید

 • د-س

  من با خرید دفتر برنامه ریزی شما کلی از برنامه هامو بهتر از قبل انجام دادم ممنون از چاپگ

 • پارسا

  طرح های جالب جلد دفترهای برنامه ریزیتون مشوق خوبی برای کودکان هستش میتونه هدیه خوبی براشون باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من