جستجو کردن
Close this search box.
خرید پلنر
نمایش 12 24 36

خرید پلنر روزانه و آشنایی با کاربردهای آن

هرآنچه باید درباره خرید پلنر روزانه بدانید…

دفتر پلنر به شما کمک می کند تا کارهای خود را با نظم و برنامه ریزی انجام دهید و به اهداف خود نزدیک تر شوید. برای روزها، هفته ها و ماه های خود برنامه ریزی منظم داشته و عملکرد خود را ارتقا دهید. هم اکنون که داریم به پایان سال 1402 نزدیک میشویم و سال 1403 در چند قدمی ماست. باید با یک برنامه ریزی قوی به استقبال سال جدید رفت و این میسر نمی شود جز داشتن یک برنامه ریزی دقیق و مکتوب.

با خرید پلنر روزانه 1403 چاپگ سال خود را بسازید

با خرید پلنر روزانه 1403 چاپگ می توانید برنامه ریزی روزانه هفتگی و سالانه خود را به گونه ای مشخص کنید که هم به اهدافتان برسید و هم اینکه ذوق ثبت کارهاپگا و برنامه های روز همیشه همراه شما باشد.

بله درست است پلنر روزانه چاپگ یک پلنر ساده نیست. این پلنر فانتزی و حرفه ای به گونه ای طراحی و تولید شده است که نمی توانید از خودتان دورش کنید. چون عاشق زیبایی، کیفیت و در عین حال سادگی آن می شوید و برای همین دوست دارید همیشه و همه جا همراه شما باشد.

همین زیبایی و همراهی باعث میشود روز به روز شما با برنامه بتوانید کارهای خودتان را پیش ببرید و روتین منظم در سال جدید برایتان عادت می شود . آری پلنر سالانه  چاپگ یک پلنر معمولی نیست و روزها برای طراحی و کارامدی آن وقت گذاشته شده است. پس شما هم برای اهداف خود و آرزو هایتان وقت بذارید و این پلنر حرفه ای روزانه را تهیه کنید تا با برنامه به سمت ارزوهایتان حرکت کنید.

دفتر پلنر چیست؟

در دفتر پلنر می توانید اهداف کوتاه و بلند مدت، احساسات، هزینه ها و خرج کرد روزانه، عادت ها و اولویت بندی کارهای خود را یادداشت نمایید. خرید دفتر بولت ژورنال فانتزی با ایجاد انگیزه، خستگی و تنبلی را در فرد از بین می برد. در پایان هر هفته می توانید عملکرد خود را بررسی کرده لیست کارهایی را که انجام داده اید و کارهایی را که نتوانسته اید انجام دهید و دلایل آن را بنویسید، تا با پیدا کردن بهترین روش برنامه ریزی امور شخصی، بتوانید روی برنامه های زندگی مدیریت درستی داشته باشید و به خودساختگی برسید. با بررسی نقاط ضعف در صورت لزوم می توانید برای هفته های بعد برنامه خود را اصلاح نمایید.
پلنر می بایست بصورت کاملا منحصر به‌ فرد و اختصاصی با توجه به نیاز و سلیقه شما طراحی شده باشد. بنابراین علاوه بر قیمت پلنر، نکات مهم دیگری نیز وجود دارند که باید در هنگام خرید به آنها دقت شود. در ادامه همراه ما باشید تا با این موارد آشنا شوید.

انواع پلنر:

پلنر روزانه ( مناسب نوشتن جزئیات برنامه های روزانه)
پلنر هفتگی ( مناسب برنامه شخصی بدون جزییات)
پلنر ماهانه (مناسب برای برنامه ریزی های کلی)
پلنر تحصیلی ( مناسب دانشجویان و دانش آموزان)
پلنر فانتزی ( مناسب کودکان)

خرید پلنر روزانه

پلنر روزانه با طراحی ساده و فانتزی:

اگر به دنبال موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای خود هستید، حتما تلاش هوشمندانه و غیر هوشمندانه نیز به گوش شما رسیده است. همه افراد در زندگی در تلاش برای رسیدن به اهداف خود هستند و راهکارها و استراتژی های متفاوتی برای رسیدن به این اهداف بزرگ و موفقیت در پیش گرفته اند. مسیر موفقیت دارای پستی و بلندی های زیادی بوده و ممکن است سختی های راه باعث خستگی و نا امیدی گردد و یا به دلیل راه های متعدد و متفرقه، افراد مسیر اصلی را گم یا فراموش کنند و روزانه در مسیرهای متنوع و جدید قدم بردارند که این روش، تلاشی هوشمندانه محسوب نشده و ممکن است به دستاوردهای مورد نظر منتهی نشود. یکی از راهکارهای افزایش بازدهی برای رسیدن به موفقیت های بزرگ و طولانی مدت برنامه ریزی می باشد. برنامه ریزی با چشم انداز آینده و اصلاح جزییات روزانه. از همین رو انواع پلنر های روزانه، هفتگی و سالانه، بولت ژورنال ها، دفاتر تو دو لیست و … برای مخاطبان خود طراحی و آماده شده اند. هر فرد بسته به خلاقیت، احساسات، درونیات و ویژگی شخصیتی خود می تواند با انتخاب و خرید پلنر مورد نظر خود یکی از این نوع روش برنامه ریزی را برای خود انتخاب کرده و از این ابزار برای رسیدن به موفقیت های هوشمندانه استفاده کند.

پلنرهای روزانه با صفحات ساده و کاربردی

بر اساس نظرسنجی ها عمومیت افرادی که در جامعه مایل به خرید پلنر روزانه در جهت رشد شخصی خود هستند، ترجیح می دهند پلنری با جداول ساده و قابل فهم تهیه کرده و از نوشتن جزییات زیاد و زمان گیر که بیشتر باعث تحلیل انرژی و زمان آن ها شده دوری کنند. این پلنرها به آن ها کمک خواهد کرد به صورت سریع به دسته بندی و مرتب کردن برنامه های زندگی خود پرداخته و بعد از تکمیل فعالیت های مهم روزانه به بخش های سرگرمی و انگیزشی نیز نگاه مختصری داشته و از آن ها غافل نشوند. در همین راستا دفتر پلنر ها با صفحات زیاد، حجیم و سنگین که حمل و جا به جایی ان ها مشکل بوده و به صورت سریع قابل استفاده نمی باشد، از نگاه ان ها مردود شده و عملاً به دفتری بی استفاده تبدیل می گردد.

در این قسمت افراد به دو دسته تقسیم می شوند: افرادی که صرفاً نیاز به لیست کردن کارهای روزانه خود داشته و بخش های انگیزشی و هدفمند را به انتخاب و سلیقه خود انجام می دهند. این افراد می توانند از دفاتر برنامه ریزی مانند دفاتر تودولیست استفاده کرده و مابقی برنامه های خود را به صورت آزاد و به اختیار خود انجام دهند. دسته دوم افرادی هستند که مایلند در بخش های انگیزشی و رشد فردی نیز هدفمندتر حرکت کرده و میزان رشد خود را روزانه تخمین بزنند. این افراد که معمولا از افراد دقیق تر و حساس تری در برنامه ریزی و رشد و موفقیت هستند، از پلنر های روزانه و هفتگی و یا پلنر سالانه استفاده می کنند. ان ها بعد از اولویت دهی به فعالیت های روزانه و انجام بخش های انگیزشی، به هدف بلند مدت و کوتاه مدت خود نگاهی داشته و ضروریت استفاده از خرید پلنر را برای خود به صورت روزانه، هفتگی و سالیانه بازبینی می کنند.

کاربرد انوع پلنر برای برنامه ریزی حرفه ای

پلنر ها به دسته های متفاوت با هدف های متفاوت تقسیم بندی می شوند. از جمله پلنرهای روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه، تحصیلی و یا پلنرهای تخصصی مانند پلنرهای مناسب شغل های طراحی، پزشکی، پلنر های دوران بارداری و … . در این جا به بررسی سه نوع دفتر پلنر می پردازیم.

پلنر روزانه و هفتگی: همانطور که قبلا گفته شد این پلنر ها از پرکاربردترین نوع دفترچه پلنر شمرده می شوند. این دسته از دفاتر برنامه ریزی مناسب همه افراد اعم از محصل، شاغل، خاندار، کارمندان و … می باشد چرا که تک تک این افراد در زندگی خود اهداف ارزشمندی را در نظرداشته و برای رسیدن به این اهداف نیازمند برنامه دقیق، هدفمند و هوشمندانه هستند. برنامه ریزی روزانه آن ها را از سردرگمی ها و مشغله های روزانه دور کرده و به فردی منظم و هدفمند تبدیل می کند. دفتر پلنر روزانه هفتگی معمولا دارای بخش های: لیست امور قابل انجام روزانه، یاداوری هدف های کوتاه مدت و لازمه ان در انجام هدف های بلند مدت، بخش های انگیزشی روزانه و در پایان، بخشی جهت شکرگزاری از خداوند متعال بابت تمامی یک روز هدفمند و سالم برای افراد می باشد. این پلنر حرفه ای به جزییات روزانه افراد پرداخته و سعی در نظم دهی پایه ای در زندگی ان ها می کند.

پلنر سالانه: پلنر سالانه قابلیت جزیی نگری در هر روز را نداشته و به صورت کلی به بررسی هر روز افراد و هدف سالیانه آن ها می پردازد. این دفتر پلنر سالانه مناسب افرادیست که به صورت ارادی و خودجوش، افراد دقیق و منظم در زندگی خود بوده و می توانند به کلیات اهداف خود و چگونه راه رسیدن به آن بپردازند.

پلنر های درسی و تحصیلی: این پلنرها معمولا مناسب دانش آموزان، محصلان وکنکوری ها می باشد. افرادی که هر روز فارغ از همه برنامه های متفرقه ملزم به برنامه ریزی کتاب های خوانده شده و نشده، میزان رشد و پیشرفت در هر درس و کتاب، بخش های مرور شده و نشده و .. هستند تا در جهت مسیر و اهداف خود که از جمله قبولی در دانشگاه های معتبر و یا اخذ مدارک معتبربوده، دست یابند. در این پلنر ها میتوان به بخش های انگیزشی کوچک مانند یک ساعت فعالیت بدنی، انجام روتین های درمانی و ذهنی، راه های تقویت حافظه و … اشاره کرد که بعد از گذراندن زمانی زیادی از روز به مطالعه، افراد با انجام این بخش ها تشویق شده و از خستگی روزانه ان ها کاسته می شود.

در هنگام خرید پلنر روزانه باید به چه نکاتی توجه کنید؟

اولین موردی که در خرید دفتر برنامه ریزی می تواند نظر شما را جلب کند، جنس جلد دفتر پلنر حرفه ای است. برخی افراد ترجیح می‌دهند پلنر جنس چرمی و مات داشته باشند و برخی جلد پارچه ای یا مقوایی را ترجیح می‌دهند.
رنگ و طرح جلد دفتر ها نیز متفاوت است، برخی پلنرها کارتونی بوده و برخی دیگر از دفتر پلنرها ساده و رسمی هستند و در موقعیت‌های مختلف قابل استفاده می باشند. چاپگ برای هر سلیقه و سنی پلنرهایی با طرح‌های متنوع و خاص دارد. در صورت نیاز می توانید خرید عمده دفتر فانتزی با تخفیفات ویژه از چاپگ داشته باشید.
ابعاد پلنر ویژگی‌ دیگری است که باید پیش از خرید، مورد بررسی قرار گیرد. دفترهای پلنر چاپگ با ابعاد مختلف از کوچک تا بزرگ طراحی شده‌اند و شما بسته به نوع استفاده تان می توانید یک سایز را انتخاب نمایید.
طراحی و محتوای صفحات پلنرها با هم تفاوت دارند، به همین دلیل باید قبل از خرید انتظارتان از یک دفتر برنامه‌ ریزی را مشخص نموده و بدانید که می‌خواهید چه اطلاعاتی را در دفتر خود بنویسید. پلنرهای چاپگ دارای صفحات و قسمت هایی برای نوشتن جملات انگیزشی، لیست قرار ملاقات‌، جدول‌هایی برای برنامه‌ریزی و… می باشند.
در نهایت تعداد صفحات نوع صحافی، جنس برگه ها و جلد در قیمت پلنر تاثیرگذار است و در هنگام خرید باید مورد توجه قرار گیرد. شما می توانید هر گونه سفارش خرید دفتر فانتزی در مشهد را در سایت ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

اگر از عاشقان لوازم التحریر هستید، سری به سایت چاپگ بزنید و از قیمت پلنر فانتزی مطلع شوید، و از کیفیت نوشتن برنامه و هدف های خود بر روی کاغذ پلنر بهره مند شوید. همچنین اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که مایلید دفتر خود را بر اساس سلیقه شخصی تان، طراحی کنید، می توانید انواع دفتر نقطه ای را درسایت ملاحظه نمایید.
چاپگ ارائه دهنده بیش از 50 مدل دفتر برنامه ریزی و بولت ژورنال است که به عنوان پلنر مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از افراد علاقه مند به استفاده از دفتر بولت ژورنال به عنوان پلنر هستند. و عده دیگری از دفاتر برنامه ریزی حرفه ای به این منظور استفاده می کنند. اگر از علاقه مندان به استفاده از دفاتر پلنر زیبا و حرفه ای هستید. پیشنهاد ما به شما خرید دفتر فانتزی دخترانه  چاپگ است.

خرید پلنر هفتگی

لیست قیمت پلنر سال 1403

نکاتی که هنگام خرید پلنر روزانه و حرفه ای می بایست به  آن توجه کرد، در بالا ذکر شد. حال با توجه به انبوهی از دفترهای برنامه ریزی که در بازار وجود دارد، باید دید کدامیک نیاز شما را برآورده می کند و آیا قیمت آن متناسب با کیفیت و امکانات آن است یا خیر!
قیمت دفتر پلنر فانتزی بستگی به کیفیت کاغذ مورد استفاده، نوع جلد، سایز آن، تعداد برگه های دفتر، داشتن نمودار، جدول، شکل و استیکر می تواند متفاوت باشد.
پس برای خرید دفتر پلنر ساده و یا پلنر فانتزی، قیمت آن را با توجه به کیفیت ساخت آن در نظر بگیرید. چاپگ تولید کننده بهترین پلنر روزانه با کیفیت بالای کاغذ درجه یک پارس و جلد پارچه ای محکم می باشد.
پس اگر دنبال پلنر تحصیلی پسرانه و یا دخترانه با کیفیت و قیمت مناسب می باشید، پلنر سالانه چاپگ بهترین انتخاب است. زیرا علاوه بر طرح های فانتزی و جذاب دارای جدول و نمودارهایی بر اساس استاندارد جهانی است که کار برنامه ریزی را راحت تر می کند. برای خرید دفتر فانتزی در تهران نیز می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

خرید پلنر با قیمت عمده برای کسایی که دوستشان دارید از چاپگ

اگر به فکر رشد و پیشرفت افرادی که در کنار شما هستند، می باشید، در مناسبت های مختلف هدیه سازمانی کاربردی و خلاق برای آن ها تهیه کنید که علاوه بر زیبایی و ارزنده بودن آن، باعث پیشرفت افراد نیز شده و در بخش کوچکی از رشد و پیشرفت این افراد سهیم شوید. خرید عمده پلنر هفتگی و روزانه از جمله هدایایی محسوب شده که مناسب همه گروه های سنی بوده و به افراد در نوع زندگی و چگونه درست زندگی کردن ان ها خط مشی داده و ان ها را به فردی دقیق، منظم و هدفمند تبدیل می کند. هدایای فرهنگی و انگیزشی این روز ها از بهترین نوع هدایای سازمانی محسوب شده و باعث رشد فردی افراد و در نتیجه رشد جامعه می شود. برای اطلاع از قیمت پلنر و همینطور خرید پلنر سالانه 1403می توانید به سایت پلنر چاپگ رجوع کرده و از تخفیفات بی نظیر ان ها مطلع شوید.

سوالات متداول درباره پلنر روزانه

در پلنر چی بنویسیم؟

نوشتن یادداشت ها، لیست کارها، عادات و ایده ها از مهمترین مواردی هستند که در پلنر نوشته می شوند.

آیا این  پلنر برای سال جدید هم طراحی شده است؟

بله از این پلنر در هر زمانی می توانید استفاده کنید . و اگر برای خرید پلنر روزانه 1403 هنوز اقدام نکردید هم اکنون میتوانید با قیمت مناسب این پلنر را از چاپگ خریداری کنید.

چطور یک پلنر کاربردی بنویسیم؟

در ابتدا رویدادهای مهم هر روز، قرار ملاقات ها و همه کارهای مهم را در پلنر یادداشت نمایید. برای کارهای مهم زمان بیشتری را در نظر بگیرید. برای وظایف از جملات دستوری استفاده کنید. مثلا بجای نوشتن “حل کردن تمرین زیست” از عبارت “تمرین زیست را بنویس” استفاده کنید. زمان و تعداد کارها را براساس ظرفیت روزانه خود در نظر بگیرید. روزانه ۳ کاری که از همه مهمتر می باشند را ابتدا انجام دهید.کارهای کوچک چند دقیقه ای را قبل از یادداشت انجام دهید. خواندن کتاب و تفریحات روزانه را نیز در برنامه خود بگنجانید.

چه کسانی به دفتر پلنر احتیاج دارند؟

تقریبا تمامی افرادی که در آستانه هفته، ماه و حتی سال جدید، مایلند یک برنامه‌ریزی جدید و درست تر برای انجام کارهای خود داشته باشند، تا بتوانند در طی مدت موردنظر به هدف‌های خود برسند، به این دفتر نیاز دارند. دانش آموزان، دانشجویان، افراد شاغل و حتی بانوان خانه دار می توانند از دفتر پلنر برای نظم دادن به امور روزانه استفاده نمایند.

مزایای پلنر چیست؟ کاربرد پلنر یا دفتر برنامه ریزی چگونه است؟

انجام سریعتر کارها و برنامه ها
سازماندهی برنامه ها و کارهای روزانه، هفتگی، ماهانه و سالیانه
افزایش بازدهی و راندمان کاری
کاهش استرس
مدیریت زمان
افزایش انگیزه و هدفمند شدن سبک زندگی

چگونه دفتر پلنر درست کنیم؟

دفتر برنامه ریزی دارای بخش ها و صفحاتی برای زمانبندی و چک لیست کارها، ثبت عادت ها، ایده ها، شکر گزاری و … می باشد.

نظرات مشتریان

 • میم

  دفتر نقطه ای بسیار کاربردی و زیباییه

 • نسترن

  چه دفتر برنامه ریزی قشنگی😍 برای دانش آموزای پسر عالیه

 • مهسا

  شکرگزاری در دفتر برنامه ریزی خیلی تاثیر گذار بود موفق باشید🙏

 • آدرینا

  از این دفتر ها میشه برای برنامه ریزی تحصیلی هم استفاده کرد؟

 • منصور

  نوشته روی جلد این دفتر برنامه ریزی واقعا معنی داره!

 • شریفی

  آیا کاغذ به صورت کاهی است و نوشتن با خودکار روی آن روان است؟

 • دنا

  یکی از اهدافم در سال جدید پر کردن دفتر برنامه ریزیه

 • مهسا

  با این طرح های زیبا می توانیم کودکان را تشویق کنیم از دفتر برنامه ریزی استفاده کنند

 • الف-م

  بنده از ابتدای سال جدید با دفتر بولت ژورنال چاپگ توانستم به اهدافم نزدیک تر بشوم

 • حسین

  چایی بعد تموم کردن کارایی که برنامه ریزی کرده بودیم می چسبه

 • دد

  چه طرح خاصیییی

 • فرناز

  دفتر بولت ژرنال هدیه ای مناسب برای افرادی است که موفقیتشان برایمان با اهمیت است

 • امین

  چه دفتر سنتی و زیبایی

 • ریحانه

  من این دفتر را هدیه گرفتم و باعث شده کارهایم رو طبق برنامه ریزی درست پیش ببرم
  با لشکر از چاپگ

 • هانیه

  با این طرح میشه نقشه جهان رو به بچه ها آموزش داد!

 • محدثه

  نمونه ای از جدول که میشه در دفتر نقطه ای کشید دارید؟ من این دفتر رو خریدم و میخوام شروع کنم اما بلد نیستم

 • الف

  این دفتر خوشگل به آدم انگیزه برای برنامه ریزی میده

 • س-م

  با پلنر میشه راحت برنامه ریزی کرد و به همه کارا رسید

 • نیکی

  برای جشن فارغ التحصیلی پسرا بهترین هدیه اس

 • حسینی

  برای هدیه طرح زیباییست

 • مریم

  میشه در مورد بولت ژورنال بیشتر توضیح بدید؟

 • فرزاد

  این دفتر چه فرقی با دفتر برنامه ریزی داره؟

 • آدرینا

  این بولت ژورنال نقطه ای برای هدیه روز دختر عالیه

 • ماهک

  بچه ها با این دفتر عاشق برنامه ریزی میشن

 • د-ا

  از دفتر های بولت ژورنال میشه برای برنامه ریزی هم استفاده کرد؟

 • سمیرا

  په دفتر برنامه ریزی کیوتی

 • عماد

  کیفیت دفترهای برنامه ریزی چاپگ بسیار عالی است

 • فاطمه

  دفتر برنامه ریزی از چه سنی قابل استفاده است؟

 • احمد

  از توضیحاتی که در مورد نقطه های دفتر نقطه ای دادید سپاسگزارم

 • م-م

  این طرح های زیبریزی آدم رو تشویق به برنامه ریزی میکنه

 • عماد

  خیلی خوبه که برای آقایون هم طرح های مناسب دفتر پارچه ای موسیقی دارید

 • سارا

  این طرح از دفتر نت برای پسر بچه ها عالیه

 • سپهر

  طرح هاتون فوق العادس

 • هیراد

  طرح های زیبایی که دارید همه سلیقه ها رو در هر سن و سالی پوشش میده

 • مهناز

  حس بهاری این درختا عالیه

 • سپیده

  طرح هاتون بی نظیره

 • آیدا

  دفترهای برنامه ریزیتون با طرح های زیباش به آدم انگیزه میده

 • د-س

  چه خوبه که تو عکس ها با مثال در مورد دفتر برنامه ریزی توضیح دادید

 • د-س

  من با خرید دفتر برنامه ریزی شما کلی از برنامه هامو بهتر از قبل انجام دادم ممنون از چاپگ

 • پارسا

  طرح های جالب جلد دفترهای برنامه ریزیتون مشوق خوبی برای کودکان هستش میتونه هدیه خوبی براشون باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من